יש למלא את כל שדות החובה, במידה ואינם רלוונטיים עבורך, נא לרשום 0 יש למלא את כל שדות החובה, במידה ואינם רלוונטיים עבורך, נא לרשום 0
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
התחברות
הרשמה
loader
New CollectionX

מדיניות החזרות

מדיניות החזרות

מדיניות החזרות, החלפות ומשלוחים באתר הסחר של ‘הום סטייל’ (אור-סאן בע”מ)

 

החזרת והחלפת מוצרים

  1. ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצל הלקוח – או תוך 14 ימים מיום קבלת מסמך בכתב המפרט את פרטי העסקה (לפי המאוחר) – בצירוף חשבונית קניה או סרט קופה או פתק החלפה (או כל הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה) – ובתנאי שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית.
  2. החלפת או החזרת מוצר כאמור, תתאפשר רק ביחס למוצרים שלא נפגמו ושלא נעשה בהם שימוש. תקנות הגנת הצרכן אינן חלות על החלפה / החזרה של כריות שינה.
  3. ‘הום סטייל’ שומרת לעצמה את הזכות לגבות דמי ביטול בשיעור 5% מסכום הרכישה של המוצר או 100 ₪ (הנמוך מבין השניים) וכן את עלות המשלוח 25 ש”ח לכל כיוון.

 

אופן החזרת והחלפת מוצרים

במידה והנך מעוניין להחליף/להחזיר (בכפוף לאמור לעיל) מוצר שרכשת, עומדות לרשותך שתי (2) דרכים לעשות כן:

 

  1. החזרה/ החלפה באמצעות שליח – לשם כך עליך להודיע לנו על רצונך בכך, דרך האתר או טלפונית, בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, ואנו נשלח שליח שיאסוף אותו. עלויות השליחות יחולו על הלקוח.

 

  1. החזרה/ החלפה באחת מחנויות רשת ‘הום סטייל’ – מוצרים שנרכשו באתר ניתנים להחזרה ו/או החלפה באחת מחנויות רשת ‘הום סטייל’, וזאת עד 30 ימים לאחר קבלת המוצרים אצל הלקוח. ההחזר הכספי יבוצע בתיאום עם המשרדים בהתאם לאמצעי התשלום בו נעשה שימוש באתר.

 

קבלת זיכוי על החזרת מוצר

קבלת החזר כספי בגין ביטול רכישה שבוצעה באתר, בכפוף לאמור לעיל, תבוצע לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה, מול חברת האשראי.

 

לתשומת לבכם –

הזמנתכם עשויה שלא להתבצע אם לאחר סיום הליך הרכישה, אזל המוצר שבחרתם מהמלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם ו/או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת.

בכל אחד ממקרים אלה ייצור עמכם קשר שירות הלקוחות שלנו על מנת שתחליטו האם להמשיך בהזמנה או לבטלה.

ביטול הזמנה לפני משלוח המוצר לרוכש, לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו לו הכספים ששילם בגין העסקה, כולל דמי המשלוח.

 

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ!

 

* מדיניות זו נכתבה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

יש למלא את כל שדות החובה, במידה ואינם רלוונטיים עבורך, נא לרשום 0 יש למלא את כל שדות החובה, במידה ואינם רלוונטיים עבורך, נא לרשום 0